صفحه اصلی > دربارهی ما

Jinan Huatian Leinuo Trade Corporation Limited حرفه ای در تولید پارچه های آشپزخانه، از جمله حوله چای، پیش بند، دستکش کوره، دارنده گلدان، پارچه رومیزی، کیسه خرید، حوله ساحلی و حوله حمام و غیره

کارخانه ما حرفه ای در چاپ روی صفحه نمایش چاپ و انتقال چاپ است. اکثر محصولات ما در حال حاضر به مشتریان در انگلستان، فرانسه، کانادا، نیوزیلند، استرالیا، ژاپن و آمریکای شمالی فروخته می شود. به دانش تخصصی و تجربه عملی ما ، ما در توانایی ما برای ارائه خدمات کارآمد به مشتریانمان اعتماد داریم.

1111111.jpg

آن را به مساحت 50000 متر مربع، بیش از 200 کارمند در شرکت وجود دارد. خروجی ماه است به 300000 pieces.It تجربه در ساخت برای بیش از 10 سال نگه داشتن 4 مجموعه از دستگاه های چاپ صفحه، 4 مجموعه ماشین چاپ انتقال، 15 مجموعه از دستگاه گلدوزی، 2 مجموعه از دستگاه رنگ ثابت. ما پیشرفته خودکار CAD و تیم طراحی عالی، توانایی های طراحی خود را.

HTB1YeTmeMvD8KJjSsplq6yIEFXaE.jpg

ما همیشه به فلسفه مدیریت کیفیت "بهبود مستمر" پایبندیم، به طور مداوم بهینه سازی تجهیزات و مدیریت فرآیند را انجام می دهیم و به کنترل فرایند سختگیرانه برای اطمینان از ثبات کیفیت محصول پایبندیم. در حاکمیت محیط زیست، ما بر پایه مفهوم توسعه پایدار اصرار داریم.

blob.png  

با سیستم مدیریت کیفیت دقیق، امکانات سخت افزاری طبقه اول و مدیریت سایت، محصولات ما به پنج قاره صادر می شود و به محصولات و خدمات با کیفیت متکی هستند. ما به یک واحد اهمیت قراردادن به قرارداد و حفظ وعده های ما .

هر ساله ما در ماه آوریل و اکتبر در نمایشگاه کانتون می روید.

QQ图片20180731163007.jpg

ما افتخار زیادی در کار و طیف گسترده ای از محصولات ما ارائه می دهیم. ما در زمینه کار با مارک های لوکس در بازار ایالات متحده، بازار اروپا و بازار آفریقا با تجربه کار می کنیم. ما می توانیم محصولات را با قوانین اروپایی سازگار کنیم.

لطفا توجه داشته باشید که مدت زمان تولید ما بستگی به اقلام خاص و مقادیر اقلام دارد.


گواهی و گزارش:

图片7.png

مشتری همکاری:

图片17.png